Egy Tesla tulajdonos elárulta azt a 10 okot, amiért szerinte hülyék a benzines és a dízel autótulajdonosok
Nem 2 és nem is 2,5 bar, hanem ez az ideális guminyomás ősszel és télen, így a kocsi is kevesebbet fogyaszt